Niet ingelogd (Log in)
 
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

JULI   

  Datum Voorstelling Locatie Status
lijntje
20:30 VA Wölfl / NEUER TANZ (GER)
CHOR(E)OGRAPHIE / JOURNALISMUS: 'kurze stücke' NL première
Rabozaal
lijntje
20:30 VA Wölfl / NEUER TANZ (GER)
CHOR(E)OGRAPHIE / JOURNALISMUS: 'kurze stücke'
Rabozaal
lijntje
20:30 The Loose Collective (AUT)
The Old Testament According to the Loose Collective NL première
Bellevue
lijntje
20:30 The Loose Collective (AUT)
The Old Testament According to the Loose Collective
Bellevue
lijntje
21:00 Young Jean Lee's Theater Company (KOR/USA)
Untitled Feminist Show NL première
Grote Zaal
lijntje
20:30 Lisbeth Gruwez & Maarten van Cauwenberghe / Voetvolk (BEL)
AH / HA NL première
Bellevue
lijntje
21:00 Young Jean Lee's Theater Company (KOR/USA)
Untitled Feminist Show
Grote Zaal
lijntje
20:30 Sidi Larbi Cherkaoui (MAR/BEL) & Yabin Wang (CHN) / Eastman & Yabin Dance Studio
Genesis NL première
Rabozaal
lijntje
20:30 Lisbeth Gruwez & Maarten van Cauwenberghe / Voetvolk (BEL)
AH / HA
Bellevue
lijntje
20:30 Sidi Larbi Cherkaoui (MAR/BEL) & Yabin Wang (CHN) / Eastman & Yabin Dance Studio
Genesis
Rabozaal
lijntje
21:00 Christian Rizzo / l'association fragile (FRA)
D'après une histoire vraie NL première
Grote Zaal
lijntje
19:00 Niv Sheinfeld & Oren Laor (ISR)
Two Room Apartment NL première
SSBA Studio 1
lijntje
20:30 Nacera Belaza (FRA)
La Nuit & Les Oiseaux NL première
Bellevue
lijntje
19:00 Niv Sheinfeld & Oren Laor (ISR)
Two Room Apartment
SSBA Studio 1
lijntje
20:30 Nacera Belaza (FRA)
La Nuit & Les Oiseaux
Bellevue
lijntje
20:30 Nicole Beutler / ICKamsterdam & NBprojects' (GER/NED)
5: ECHO wereldpremière
Rabozaal
lijntje
21:00 Marcos Morau / Le Veronal (ESP)
Siena NL première
Grote Zaal
lijntje
20:30 Robyn Orlin ((ZAF) & Jant-Bi (SEN)
"At the same time we were pointing a finger at you, we realized we were pointing three at ourselves..." NL première
Rabozaal
lijntje
20:30 Louise Lecavalier (CAN)
So Blue NL première
Bellevue
lijntje
20:30 Louise Lecavalier (CAN)
So Blue
Bellevue
lijntje
21:00 Richard Siegel (GER) & Yasuyuki Endo (JAP) / Ballet National de Marseille
Tamago & New Creation
Grote Zaal
lijntje
20:30 Constanza Macras (ARG) / Dorky Park
Distortion NL première
Rabozaal
© 2014 Julidans
Programmaonderdelen


Laat zien